close
تبلیغات در اینترنت

پیش نمایش Human Element | تلاشی برای بقا در جامعه ای فروپاشیده

Untitled Document

تبليغات بنري

next
  • testimage

    عنوان خبر
    توضيحاتي در مورد خبر مربوطه که در اين باکس قرار ميگيرد و کاربر با کليک بر روي اين نوشته به صفحه خبر ميرود.

  • testimage

    توضيحاتي در مورد خبر مربوطه که در اين باکس قرار ميگيرد و کاربر با کليک بر روي اين نوشته به صفحه خبر ميرود.

last

پربازديد ترين مطالب

عکس های جدیدی از Mafia 3

جدید ترین عکس های منتشر شده از Assassins Creed III

گربه ی قجری.

Arverni پنجمین نژاد Total War : Rome 2

یوگرافی برترین کرکتر های دنیای گیم ( قسمت هفتم)

جزیره شیطان(نقد و برسی بازی Far Cry 3)

پیش نمایش های جدید GTA V در راه است / منتظر تصاویر و اطلاعاتی جدید از بازی در ۲ می باشید

بازگشت طوفانی Rome Total war 2

لباس های جدید بازی GTA V در راه است

Rome Total war 2

امار سايت
نظر سنجي
به نظر شما Gta V برای PC خواهد آمد
پیوند های روزانه
جستجو

تبليغات بنري
بازديدهاي امروز : 63
بازديدهای ديروز : 43
ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
كل کاربران : 610
كل مطالب : 210
كل نظرات : 73
منوي وسط
عنوان پاسخ بازدید توسط
0 1 masoome
0 1 amirali96
2 7 masoome
0 2 amirali96
0 1 fns4565
0 1 fns4565
0 1 fns4565
0 1 sitecode
0 1 amirali96
0 1 amirali96
0 4 amirali96
0 4 amirali96
0 4 sitecode
0 2 amirali96
0 3 amirali96
0 2 amirali96
0 2 amirali96
0 3 sitecode
0 3 amirali96
0 5 avaseo

Human Element

عنوان ترسناک  Human Element  اولین پروژه ی آقای Robert Bowling یکی از اعضای ارشد Infinity Ward و سازنده ی بازی  Call Of Duty: Modern Warfighter 3  میباشد که پس از عرضه ی این بازی به دلایلی از کار خود استفا دارد و استدیو جدیدی را با نام  Robotoki  تاسیس کرد. بازی Human Element برای اولین بار در ماه ژوئن سال ۲۰۱۲ معرفی شد و اولین جزئیات آن در ویرایش ماه جولای مجله ی معتبر Gameinformer  منتشر شد!

 

به گفته ی آقای بولینگ نقطه ی قوت دراین بازی ترس است ترسی که زامبی ها آرام آرام به بازماندگاه القا میکنند پایه و اساس این بازی را تشکیل میدهد. این ترس غیر قابل اجتناب باعث میشود تا بازماندگاه برای نجات جان خود به هر کار نا معقولی دست بزنند.

Human Element   روایتگر داستان بازماندگانیست که قصد دارند از حمله ی زامبی ها در یک دنیای مدرن آلوده جان سالم بدر ببرند. پیچ و تاب منحصر به فرد در چیزی که به نظر میرسد تنها یک بازی زامبی محور باشد اینست که بازیباز چطور میخواهد در این دنیای آخر زمانی زنده بماند.

داستان بازی در آینده و ۳۵ سال پس از شیوع ویروس در دنیا اتفاق میافتد . به گفته ی آقای بولینگ این بازی همچنین یک مقدمه و پیش درآمد را نیز برای کنسول Ouya به همراه خواهد داشت . این مقدمه شامل چندین سناریو اپیزودیک میباشد که با پیش رفتن در مراحل بازی به ترس و تنش بازی نیز افزوده خواهد شد. حوادث این مقدمه ی اپیزودیک قبل از داستان بازی اصلی روی میدهد و بیشتر بر روی به تصویر کشیدن یک داستان خاص از لحظه ی اوج  جامعه ی در حال انقراض تمرکز کرده است. داستان این مقدمه از یک روز تا یک ماه پس از شروع  فاجعه رخ میدهد . این مقدمه قرار است پیش از بازی اصلی لانچ شود و به احتمال قوی یک اعلان برای آن سال ۲۰۱۳ وجود خواهد داشت.

0 پیش نمایش Human Element | تلاشی برای بقا در جامعه ای فروپاشیده

Ouya،کنسولی که میزبان پیش درآمد عنوان نسل بعد Human Element خواهد بود

در بازی شما به سه طریق میتوانید کرکتر خود را بسازید. کلاس A  اکشن. کلاس B هوش و کلاس C مخفی کاری. همچنین بازیباز باید تعیین کند که آیا میخواهد بازی ر ابه تنهایی انجام دهد یا به همراه یک پرتنر و یا یک بچه ی بالغ و یا یک کودک! Human Element نگاهیست به چگونگی بقای یک انسان در دنیایی که ترس در آن سایه افکنده است و نه شکار زامبی! بازی تمام ابزار و لوازم مورد نیاز برای بقای شما را فراهم میکند و این شما هستید که با توجه به هویتی که انتخاب کرده اید باید تعیین کنید گه چطور میخواهید زنده بمانید. آیا ترجیح میدهید تا به تنهایی و بدون کمک دیگران با مشکلات و سختی های راه مقابله کنید یا به وجود یک همکار دربازی نیاز دارید؟ آیا همراه شما یه  کودک هم هست که همواره مراقب او باشید؟

tumblr m6qqabXIFd1rud5jyo1 1280 پیش نمایش Human Element | تلاشی برای بقا در جامعه ای فروپاشیده

سناریو هایی که شما با آنها روبرو خواهید شد  به معیار هایی از قبیل نوع شخصیت شما و افرادی که شما را همراهی میکنند و همچینین کارهایی که در گذشته انجام داده اید بستگی دارد شما آزادید آنطور که دلتان میخواهد زندگیتان را ادامه دهید.حتی در بازی شما میتوانید به جستجو و سیر سیاحت در مناظر و چشم انداز ها بپردازید و با داشتن کمترین نقش در زندگی سایر افراد جان خودتان را نجات دهید و زنده بمانید .

robert bowling 3 XS610610 پیش نمایش Human Element | تلاشی برای بقا در جامعه ای فروپاشیده

Robert Bowling سازنده ی عنوان Human Element برای نسل بعد

آیا شما بر روی اکشن بازی تمرکز کرده اید یا هوش با مخفی کاری؟آیا شما راهی را انتخاب مبکنید که در نهایت منجر به نادیده گرفتن مخمصه ای که بشر گرفتار آن شده است خواهد شد؟ آیا هدف اصلی شما فقط زنده ماندن خودتان است آیا میخواهید یک گروه متحد برای خود بسازید جامعه را بازسازی کنید و یک اجتماع را خلق کنید آیا میخواهید با یکدیگر مشارکت داشته باشید؟نکته حائز اهمیت این است که چگونگی انتخاب های شما در سناریو های مختلف بر روی جسم و ذهن و احساسات شما در شرایط تلاش برای بقا تاثیر خواهد گذاشت و این در باره ی تلاش برای نجات انسانها توسط انسانها است و نه زامبی!

ظاهرا هیچ پایان مشخصی در بازی وجود ندارد و بازی وقتی به پایان میرسد که کرکتر شما مرده باشد.وقتی شما کلاس مخفی کاری را در بازی انخاب میکنید باید برای از پای در آوردن دشمنانتان از هر ابزار و شئ تیز و برنده استفاده کنید از شمشیر و چاقو گرفته تا تکه های شکسته ی یک لیوان یا شیشه! نباید با استفاده از شلیک اسلحه و یا ابزار پر و سر و صدا توجه دشمن را نا خواسته متوجه خود سازید!تصور کنید که شما بعد از ۹ ساعت به یکباره بیدار میشوید و خودتان را در یک دنیای آخر الزمان میبینید چند تماس بی پاسخ از طرف دخترتان به علاوه ی چند پیام صوتی ناتمام و دیگر هیچ اطلاعات دیگری شما را ترغیب میکند تا هر طور شده  برای پیدا کردن او دست بکار شوید.

tumblr m7fc1mXaqs1rud5jyo1 1280 پیش نمایش Human Element | تلاشی برای بقا در جامعه ای فروپاشیده

tumblr m7qqyl0hN21rud5jyo1 1280 پیش نمایش Human Element | تلاشی برای بقا در جامعه ای فروپاشیده

درجه سختی در بازی:

به جای تنظیم دستی درجه سختی بازی بوسیله تغییر دادن میزان هوش مصنوعی قدرت صدمه زنی اسلحه مقدار مهمات و وسایل مورد نیاز یا میزان مقاومت  هویت و روشی که بازی را با آن شروع میکنید میزان درجه سختی بازی را تعیین میکند به عنوان مثال وقتی شما تنها هستید زنده ماندن برای شما آسانتر خواهد بود زیرا تمام مواد و لوازم مورد نیاز را فقط خودتان در اختیار دارید و تنها نگرانی شما بابت خودتان هست اما هنگامی که در کنار شما یک شخص بالغ دیگرنیز وجود دارد زنده ماندن شما نیز تا حدودی مشکلتر میشود زیرا در این حالت شما تمام وسایل و مواد مورد نیاز از قبیل مهمات داروها و .. محدود خود را با او نیز تقسیم کرده اید و ممکن است دراین شرایط برای نجات یا حفاظت جان آنها مجبور به گرفتن تصمیماتی شوید که احتمالا باعث به خطر افتادن جان خودتان خواهد شد. وقتی یک دختر کوچک نیز با شما نیز هست اوضاع از این هم وخیم تر میشود زیرا شما مجبور هستید تا مقدار زیادی از وسایل و مواد مورد نیاز خود را با او به اشتراک بگذارید.به علاوه شما باید به تنهایی همه ی کارها را انجام دهید و بطور کلی همه چیز به خود شما نگاه میکند. شما مجبور به حفاظت از کسی هستید که نمیتواند از خودش مراقبت کند یا مانند سایر بازماندگان به شما کمک یا در طول بازی شما را راهنمایی کند.

tumblr m5df517Oa41rud5jyo1 1280 پیش نمایش Human Element | تلاشی برای بقا در جامعه ای فروپاشیده

مجله ی Game Informer ،نشریه ی شماره یک گیم دنیا و سومین مجله ی پرفروش آمریکای شمالی است که اولین اطلاعات عنوان Human Element را در اختیار ما گذاشت.

همانطور که اشاره شد سناریو هایی که شما با آنها مواجه میشوید بر پایه ی هویت شما در بازی استوار هستند و در این سناریو ها به سبب این که بازیماندگان بیشتری در کنار شما حضور دارند توانایی های شما را بیشتر به چالش میکشانند.

 آقای بولینگ در مورد این بازی گفت: به نظر نمیرسد که این بازی یک بازی زامبی محور معمولی باشد.

به عنوان مثال، لحظه ای که شما می‌فهمید تنها یک گلوله بیشتر ندارید و گروهی ۴ نفره از بازماندگان به شدت به آن چه که شما در کوله پشتی خود دارید، احتیاج دارند.اخطار دادن به آن ها به معنای رو در رو شدن با آن ها خواهد بود و شلیک کردن گلوله، تنها یکی از آن ها را از میان خواهد برداشت اما دیگران را متوجه حضور شما خواهد ساخت.
این در مورد انتخاب تصمیم های عاقلانه با هدف زنده ماندن است

tumblr m6ynxfhRFE1rud5jyo1 1280 پیش نمایش Human Element | تلاشی برای بقا در جامعه ای فروپاشیده

آقای بولینگ در مورد اینگه  چه انجینی در ساخت  این بازی استفاده خواهد شد گقت ما فعلا در فاز اولیه تولید بازی هستیم و در حال تحقیق و برنامه ریزی بر روی موتور Unreal Engine  هستیم .اگر چه هنوز آن را لایسنس نکرده ایم و هنوز بطور قطع مشخص نیست که از این انجین استفاده خواهد شد یا نه اما انجین بازی یک متور قدرتمند با توانایی های بسیار بالا میباشد .

 Human Element  یک بازی ترسناک برای نسل بعد است که قرار است در سال ۲۰۱۵ برای کنسول های Next – Gen  PC  تبلت ها و موبایل های نسل بعد عرضه شود .

نویسنده : Giant gamers Groups | بازدید : 185