close
تبلیغات در اینترنت

چرا بازی می کنیم؟

Untitled Document

تبليغات بنري

next
  • testimage

    عنوان خبر
    توضيحاتي در مورد خبر مربوطه که در اين باکس قرار ميگيرد و کاربر با کليک بر روي اين نوشته به صفحه خبر ميرود.

  • testimage

    توضيحاتي در مورد خبر مربوطه که در اين باکس قرار ميگيرد و کاربر با کليک بر روي اين نوشته به صفحه خبر ميرود.

last

پربازديد ترين مطالب

عکس های جدیدی از Mafia 3

جدید ترین عکس های منتشر شده از Assassins Creed III

گربه ی قجری.

Arverni پنجمین نژاد Total War : Rome 2

یوگرافی برترین کرکتر های دنیای گیم ( قسمت هفتم)

جزیره شیطان(نقد و برسی بازی Far Cry 3)

پیش نمایش های جدید GTA V در راه است / منتظر تصاویر و اطلاعاتی جدید از بازی در ۲ می باشید

بازگشت طوفانی Rome Total war 2

لباس های جدید بازی GTA V در راه است

Rome Total war 2

امار سايت
نظر سنجي
به نظر شما Gta V برای PC خواهد آمد
پیوند های روزانه
جستجو

تبليغات بنري
بازديدهاي امروز : 52
بازديدهای ديروز : 13
ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
كل کاربران : 610
كل مطالب : 210
كل نظرات : 73
منوي وسط
عنوان پاسخ بازدید توسط
0 1 forouzan99
0 1 forouzan99
0 1 amirali96
0 1 sitecode
0 1 amirali96
0 1 avaseo
0 2 avaseo
0 2 avaseo
0 2 amirali96
0 1 sitecode
0 2 avaseo
0 1 avaseo
0 1 avaseo
0 1 avaseo
0 2 masoome
0 2 amirali96
0 1 amirali96
0 2 amirali96
0 1 topwebb
0 1 topwebb

 

اندی هارتوپ، نویسنده مجله Xbox World

هیچ رازی برای اینکه چرا من بازی می کنم، وجود ندارد. من رابطه بسیار خوبی با بازی ها دارم و بازی می کنم تا از استرس های روزانه دور شوم. بازی می کنم، چون در دنیایی قرار می گیرم که همیشه در رویاهایم آن ها را خلق می کردم. بازی می کنم برای اینکه خودم و دوستانم سرگرم شویم. برای من تمام این ها از بازی ای به نام Harrier Attack شروع شد که آن را روی Amstrad CPC-464 تجربه کردم. بازی روی کاست بود و 6 دقیقه طول می کشید تا Load شود. Harrier Attack ایده ای برای شکل گیری عنوان Dizzy برای کنسول Amiga شد و Dizzy هم ایده ای برای شکل گیری بازی Sonic روی کنسول Sega Genesis شد.

اما یکی از بازی هایی که خیلی آن را دوست داشتم، Duke Nukem بود که در آن زمان با Level Editor آن بسیار ارتباط برقرار کردم. بعد از آن هم بازی Civilization را خیلی دوست داشتم. من و دوستانم که در حال ساخت بازی هستند، هنوز در زمان بیکاری Civilization بازی می کنیم. دو بازی آخری که نام بردم، از دلایل اصلی ای هستند که من هنوز بازی می کنم. طراحی مراحل در Duke Nukem یک آزادی بی نظیر را به من داد. Civilization نیز یکی از بازی هایی است که می توان در آن به چیزهای حماسی بسیار زیادی رسید. به همین دلیل، من هنوز علاقه ام به بازی های کامپیوتری را با افراد مختلف تقسیم می کنم.

دنیل داکینز، سردبیر مجله Xbox World-PSM3-Nintendo Gamer

یکی از دلایلی که من بازی کردن را شروع کردم و هنوز هم آن را ادامه می دهم، فرار از واقعیت بود. این روزها بازی می کنم، برای اینکه بتوانم ذهنم را از مسائل روزانه مانند آشپرخانه کثیف، قبض های مختلف، کار و سایر موارد آزاد کنم. همین الان که من دارم به این موضوع اشاره می کنم، در حال بازی کردن Football Manager روی iPad بودم و تلویزیون تماشا می کردم. ما کاری را انجام می دهیم که در آن چند وظیفه مختلف به ما داده شده و به همین دلیل بازی به من کمک می کند تا ذهن آزادتری داشته باشم. در دوران کودکی برای فرار از دست والدینم، بازی می کردم و الان برای این بازی می کنم که از دست مادربزرگم که احساس جوانی بیش از حد می کند، فرار کنم! مادربزرگ من هنوز مرگ هیتلر را به یاد دارد، اما جدای این مسائل، من واقعاً بازی کردن را دوست دارم. شما می توانید روح خلاقی را در بازی ها مشاهده کنید. متأسفانه دنیای کنونی ما بسیار گیج کننده است.

همه چیز مانند یک بازی کامپیوتری می ماند. دنیای بازی ها، دنیایی است که در آن قانون وجود دارد. بازی ها واقعاً داینامیک هستند و پتانسیل زیادی برای غوطه ور کردن بازیکنان در دنیای خود دارند. معنای خوبی دارند که فراتر از فیلم و کتاب است. الان بیش از 25 سال است که صنعت بازی شکل گرفته است. اولین بازی ای که دیدم، عنوانی بود به نام Commando که روی C64 اجرا می شد. بعد از آن هم Dragon’s Lair من را بسیار هیجان زده کرد. الان هم وقتی بازی هایی مانند Gears of War ،Halo ،Metal Gear Solid 3 و Uncharted را بازی می کنم، واقعاً به دنیای دیگری می روم. اما در 20 سال دیگر چه خواهد شد؟ بازی های AAA به کجا می روند و دنباله های بازی به کجا می روند؟ یکی از دوستانم می گوید: "ما نمی توانیم دست از بازی کردن بکشیم، چرا که ما پیر می شویم. ما پیر می شویم، به این دلیل که دست از بازی کردن می کشیم." من هر روز بزرگ تر می شوم و هنوز می خواهم بازی کنم.

الکس دیل، نویسنده Xbox World

من بازی می کنم، به این دلیل که سینما و تلویزیون چندان تأثیرگذار نیستند. دنیا و شخصیت های بازی ها بسیار فوق العاده هستند و من را به خودشان جلب می کنند. کتاب ها باعث می شوند تا من دنیایی را تصور کنم، موسیقی به تجربه های شخصی من معنا می بخشد، اما سینما تأثیر زیادی روی من نمی گذارد. بازی ها برای من یک طوفان از هر چیزی هستند که شما می توانید کنترل آن را بدست بگیرید. مهم نیست بازی ای که تجربه می کنم Metal Gear Solid 3 یا Gears of War باشد، اما تا زمانی که بازیسازان چیزهای خوبی خلق می کنند، من دوست دارم تا آن ها را تجربه کنم. با بازی کردن، داستان های زیادی برای گفتن خواهید داشت.

اندی کلی، نویسنده Xbox World

من برای فرار از زندگی بازی می کنم. شاید به نظر شما من روانی باشم، اما درست است. من دنیای واقعی را دوست ندارم و برای تجربه یک چالش جدید بازی نمی کنم. من به خوب یا بد بودن اهمیت نمی دهم. برای من داستانی مهم است که در آن قرار می گیرم و من را به جای دیگری می برد. من بازی های آرامی که اتفاق خاصی در آن ها رخ نمی دهد را بیشتر دوست دارم. من دوست دارم در Skyrim به قمست های مختلف بروم و دست به هیچ کاری نزنم. دوست دارم در خیابان های Deus Ex راه بروم. من با Headphone بازی می کنم و چراغ ها را هم خاموش می کنم تا بتوانم به دنیای بازی بروم. خیلی وقت است که دیگر دنیای واقعی برای من معنایی ندارد. من دوست دارم با بازی کردن به شخصیت های مختلفی تبدیل شوم.

مایکل گپر، نویسنده Xbox world

من دلیلی برای دوست داشتن بازی ها ندارم و فکر نمی کنم که نیازی هم به آن داشته باشم. مصری ها در 3500 سال قبل از میلا مسیح Senet بازی می کردند. به همان دلیل است که ما هم اکنون بازی می کنیم. بازی می کنیم برای سرگرمی، رقابت، فرار از چیزهایی که دوست نداریم و شاید بازی می کنیم برای اینکه مشکلات روانی خودمان را درمان کنیم. اکنون بسیاری از روانپزشک ها بازی کردن را به برخی از بیماران خود پیشنهاد می کنند. انسان ها بازی کردن را دوست دارند. چه بازی های کامپیوتری باشد و چه بازی های دیگر. این برای من عجیب است که چرا مردم دست از بازی کردن برمی دارند!

نویسنده : Giant gamers Groups | بازدید : 182